Hledáte klid odpočinek a pohodu v krásném a klidném prostředí Třeboňska?

 

Nabízíme vám pohodové ubytování nedaleko Třeboně v malebné krajině jižních Čech.


Mirochov je vzdálený pouhé 3 km od známého jihočeského letoviska Staňkov, 6 km od Chlumu u Třeboně a 17 km přímo od Třeboně.

 

Díky své relativně malé kapacitě vám můžeme nabídnout individuální, až téměř rodinný přístup. Přesto naprosto respektujeme soukromí našich hostů.

Ubytování najdete v nově zrekonstuované jihočeské chalupě. Nabízíme vám celoroční ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností čtyř přistýlek. Každý pokoj je zařízen do příjemných barev, každý má svůj styl.

 

 

 

 

Vyberte si z našich útulných pokojů

Kapacita celého ubytování je 8 osob + 4 přistýlky.

 

  

 

 

 

Prožijte krásnou dovolenou na Třeboňsku

Pokud patříte k lidem, kteří preferují aktivní dovolenou na Třeboňsku, jistě nebudete zklamáni. Okolí naší chaloupky nabízí neuvěřitelné množství udržovaných cyklistických stezek a je ideálním výchozím bodem pro mnoho dalších výletů nejen na kolech na celé Třeboňsko.

V krajině nádherných jihočeských rybníků plných ryb, lesů plných borůvek a hub. Nechte se obklopit zdejší krásnou Třeboňskou přírodou a užijte si výlety na kolech, koupání v rybnících a blízkých pískovnách a  zakončete skvělý den plný pohybu u oroseného pivečka, dobrého vínečka či grilovaného masíčka.

 

 
 

 

Okolí penzionu

 

Třeboň, Chlum u Třeboně nebo Staňkov - tato místa patří k nejvyhledávanějších rekreačním místům na Třeboňsku.

Chlum u Třeboně je oblíbeným letoviskem na břehu rekreačního rybníka Hejtman, ve kterém se vám nabízí koupání. V Chlumu u Třeboně najdete historickou památku - poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie. Najdete zde i krásný zámek s parkem, který však není přístupný.

Ve Staňkově zase najdete rekreační rybník stejného jména - Staňkov, který patří k nejhlubším rybníkům na Třeboňsku. Zde můžete využít nabídky rekreačního koupání, nachází se zde turistické hospůdky a kiosky.

Město Třeboň se nachází v krásné a čisté krajině Jižních Čech, v půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem. Celá oblast je pro cyklisty a turisty  známá jako Třeboňsko. Histrorické centrum města nabízí všem návštěvníkům města bohaté kulturní a gastronomické vyžití.

Přímo v centru města najedete několik historických památek:
Třeboňský zámek, kostel Panny Marie královny a Sv. Jiljí, radniční věž s muzeem - to jsou ty nejdůležitějí skvosty Třeboně, které doporučujeme navštívit.

V letních měsících město nabízí řadu kulturních zážitků, jako jsou různé slavnosti (historické, lázeňské, vodnické), řemeslné trhy, koncerty, divadelní představení, výstavy apod..

 

 

Kde nás najdete?

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout