Lázně Třeboň / Wellness na Třeboňsku

Zavítáte-li na Třeboňsko, nezapomeňte využít široké nabídky ozdravných a  relaxačních procedur dvou lázeňských domů v Třeboni.

Léčebných vlastností rašeliny využívají obyvatelé Třeboňska již po staletí. K většímu rozvoji lázeňství však došlo až ve druhé polovině 20. století, když v roce 1960 získala Třeboň statut lázeňského města.

Minerální bahna s vysokou koncentrací sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku a také dalších organických prvků, jako např. sacharidů, celulózy a kyseliny humusové se používají při léčení pohybového aparátu, revmatismu, pooperačních a poúrazových stavů.

V Třeboni najdete dvoje lázně

Bertiny lázně se nachází přímo v centru města Třeboň. Dáváte-li přednost klidnějšímu prostředí na břehu rybníka Svět v Třeboni, pak Vás jistě uspokojí lázně Aurora.

Oba lázeňské komplexy v Třeboni nabízejí:

  • slatinné lázně pro léčbu poruch pohybového aparátu 
  • rekondiční a relaxační terapie 
  • Wellness – pogramy

zdroj: www.trebonsko.com

Ubytování pro děti

Naše ubytování v chaloupce je ideální pro všechny děti. Ty u nás najdou dětské potřeby a vybavení, na zahradě pak houpačky a další hračky.

 

Ubytování pro děti

Zábava na Třeboňsku

Lázeňské městečko Třeboň skýtá kromě rašeliných zábalů a ryb i několik míst, kde se můžete příjemně unavit

 

ubytování Třeboňsko
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím