Ubytování Třeboňsko - Chlum u Třeboně

Ubytování v Chlumu u Třeboně, v nové chaloupce U Emilky

ubytování Třeboňsko U Emilky

Jedete na pohodu? Přijeďte k nám do jižních Čech - do Mirochova! Vítáme u nás každého kdo k nám zavítá  s úsměvem na tváři a dobrou náladou. Mrzouty necháváme za vraty!!!

Hledáte klid odpočinek a pohodu v krásném a klidném prostředí Třeboňska?

Nabízíme vám pohodové ubytování nedaleko Třeboně v malebné krajině jižních Čech. Mirochov je vzdálený pouhé 3 km od známého jihočeského letoviska Staňkov, 6 km od Chlumu u Třeboně a 17 km přímo od Třeboně.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí naší chaloupky vám poskytne ideální možnost odpočinku od ruchu města a starostí  všedních dnů.

Ubytování nedaleko Třeboně - soukromí i rodinný přístup k hostůmubytování na Třeboňsku U Emilky

Díky své relativně malé kapacitě vám můžeme nabídnout individuální, až téměř rodinný přístup. Přesto naprosto respektujeme soukromí našich hostů.

Pokud patříte k lidem, kteří preferují aktivní dovolenou na Třeboňsku, jistě nebudete zklamáni. Okolí naší chaloupky nabízí neuvěřitelné množství udržovaných cyklistických stezek a je ideálním výchozím bodem pro mnoho dalších výletů nejen na

kolech na celé Třeboňsko.

Prožijte krásnou dovolenou na Třeboňsku

V krajině nádherných jihočeských rybníků plných ryb, lesů plných borůvek a hub. Nechte se obklopit zdejší krásnou Třeboňskou přírodou a užijte si výlety na kolech, koupání v rybnících a blízkých pískovnách a  zakončete skvělý den plný pohybu u oroseného pivečka, dobrého vínečka či grilovaného masíčka.

Ubytování na Třeboňsku ve dvoulůžkových pokojích

Ubytování najdete v nově zrekonstuované jihočeské chalupě. Nabízíme vám celoroční ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností čtyř přistýlek. Každý pokoj je zařízen do příjemných barev, každý má svůj styl.

Kapacita celého ubytování je 8 osob + 4 přistýlky.

více informací o ubytování v chaloupce U Emilky >>

 


Třeboň, Chlum u Třeboně nebo Staňkov

Tyto místa patří k nejvyhledávanějších rekreačním místům na Třeboňsku.

Chlum u Třeboně

je oblíbeným letoviskem na břehu rekreačního rybníka Hejtman, ve kterém se vám nabízí koupání. V Chlumu u Třeboně najdete historickou památku - poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie. Najdete zde i krásný zámek s parkem, který však není přístupný.

Staňkov - Jižní čechy

Zde najdete rekreační rybník stejného jména - Staňkov, který patří k nejhlubším rybníkům na Třeboňsku. Zde můžete využít nabídky rekreačního koupání, nachází se zde turistické hospůdky a kiosky.

Město Třeboň

Město Třeboň se nachází v krásné a čisté krajině Jižních Čech, v půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem. Celá oblast je pro cyklisty a turisty  známá jako Třeboňsko. Histrorické centrum města nabízí všem návštěvníkům města bohaté kulturní a gastronomické vyžití.

Přímo v centru města najedete několik historických památek. Třeboňský zámek, kostel Panny Marie královny a Sv. Jiljí, radniční věž s muzeem - to jsou ty nejdůležitějí skvosty Třeboně, které doporučujeme navštívit.

V letních měsících město nabízí řadu kulturních zážitků, jako jsou různé slavnosti (historické, lázeňské, vodnické), řemeslné trhy, koncerty, divadelní představení, výstavy apod..

 

Řídíme se heslem:

Ať jedu, kam jedu, jsem vždycky v pohodě, každou svou etapu zakončím v hospodě.

Všechny cyklostezky na Třeboňsku totiž končí vždy u nějaké hospůdky…….

 

zajímavé odkazy >>  

Ubytování pro děti

Naše ubytování v chaloupce je ideální pro všechny děti. Ty u nás najdou dětské potřeby a vybavení, na zahradě pak houpačky a další hračky.

 

Ubytování pro děti

Zábava na Třeboňsku

Lázeňské městečko Třeboň skýtá kromě rašeliných zábalů a ryb i několik míst, kde se můžete příjemně unavit

 

ubytování Třeboňsko
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím